wtorek, 4 października 2016

HOT NEWS: WildStorm is back!!!

Plotki się potwierdziły, modły wielu fanów (w tym kolegi Krzyśka T) zostały wysłuchane i w przyszłym roku nastąpi relauch imprintu WildStorm. Analogicznie do imprintu Young Animal kierowanego przez Gerarda Waya, pieczę nad linią komiksów z rodziny WS i funkcję dyrygenta sprawować będzie Warren Ellis, prawdziwy weteran, jeśli chodzi o ten komiksowy zakątek. Przypomnijmy, że ostatnim komiksem pisanym przez Ellisa dla DC był PLANETARY #27 z 2010 roku.


Flagowym tytułem będzie miesięcznik THE WILD STORM pisany przez Warrena Ellisa i rysowany przez Jona-Davisa Hunta (CLEEN ROOM). Komiks wystartuje w połowie lutego, a jego głównymi bohaterami będą nowe wersje między innymi: Griftera, Voodoo, Engineer oraz Jenny Sparks.

Inne potwierdzone nowe serie to  WILDC.A.T.S., ZEALOT oraz MICHAEL CRAY (prawdziwe imię Deathblowa). Nazwiska twórców zostaną ujawnione w późniejszym czasie.

Więcej szczegółów i konkretów na temat odrodzenia WildStormu, spodziewamy się otrzymać podczas rozpoczynającego się w ten weekend New York Comic Con, a konkretnie na sobotnim panelu z udziałem Dana DiDio i Jima Lee.

Źródło: Newsarama

3 komentarze:

  1. Yyyyy to może jednak już lepiej byłoby stworzyć dla nich alternatywny wszechświat, bo tłoczno się robi w DC. Hmmm może tak też się to skończy, gdy odkryją zamieszanie zrobione przez Dr Manhattana w epickim evencie za 3 lata :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie da się ukryć że najlepiej byłoby gdyby nie było to powiązane z uniwersum DC. Ale i tak się mega cieszę. Ellis to gwarant jakości. Może znów zacznę coś czytać.

    OdpowiedzUsuń