sobota, 8 października 2016

NYCC: Arrowverse News #38


Sezony się rozpoczęły, jakość pierwszych odcinków seriali z uniwersum była różna, ale newsów nie ubywa. Przygotowałem więc dla Was z ogromną pomocą Damiana mieszaną odsłonę kolumny Arrowverse News. Określenie to oznacza połączenie standardowych wiadomości oraz zwiastunów spływających w ciągu tygodnia i specjalnych nowości z New York Comic-Con, który odbywa się właśnie teraz. Jeśli jesteście zainteresowani przyszłością produkcji stacji CW, zapraszam do rozwinięcia...

Zacznijmy więc może od tego, co tygryski lubią najbardziej - promo najbliższych odcinków oraz całych sezonów.

FLASH odcinek 2 ParadoxARROW odcinek 2 The Recruits


DC'S LEGENDS OF TOMORROW odcinek 1 Out of Time


SUPERGIRL cały 2-gi sezon


FLASH cały 3-ci sezon 


ARROW cały 5-ty sezon


Promo całego aktualnego sezonu w stacji CW. Jest nowy hełm Spartana/Diggle'a!


Superbohaterowie "witają w klubie" Supergirl


Mając obawy przed byciem oskarżonym o spoilerowanie, odeślę Was do dwóch newsów (1 i 2) z informacjami o dwóch postaciach, które mają pojawić się w odcinku 100, Będzie się działo...

W odcinku The New Rogues serialu THE FLASH, mającym premierę 26 października, powróci Captain Cold, który [SPOILER Z FINAŁU LEGENDS OF TOMORROW] zmarł w finale LoT. Obecni będą również Mirror Master i Top.

Amell udostępnił wspólne zdjęcie Arrowa i Supergirl.


Poznaliśmy głównych przeciwników w crossoverze pomiędzy wszystkimi czterema serialami z Arrowverse. Mowa o rasie The Dominators. Jest to zaawansowana technologicznie rasa, która uważa pojawienie się istot z supermocami na Ziemi za znak, że ludzie mogą wyewoluować w istoty genetycznie najlepsze. Dlatego postanawiają nas wyeliminować zanim stanie się to problemem. Odegrali znaczącą rolę w evencie INVASION, pojawili się również w animacjach DC. Ilustracje poniżej pokazują jak mniej więcej wyglądali.Oto zdjęcie drużyny Justice Society of America z DC'S LEGENDS OF TOMORROW, której pojawienie się jest bardzo oczekiwane.Wersja Obsidiana z Arrowverse będzie w wielu aspektach wierna komiksom. Oznacza to także, że faktycznie będzie synem pierwszej ziemskiej Zielonej Latarni, Alana Scotta! Aktor mówi też o homoseksualnej orientacji bohatera.

Caity Lotz (White Canary) wstawiła na Instagrama selfie z Melisą Benoist (Supergirl).


Z NYCC mamy dla Was sizzle reel 2-giego sezonu DC'S LEGENDS OF TOMORROW.


Kanał Screen Junkies zrobił Honest Trailer dla...THE FLASH. I jest świetny! Jeśli macie ochotę na 7 minut śmiechu, zerknijcie. Udało się uchwycić większość cech charakterystycznych i głupawych rzeczy obecnych w tej produkcji ;) 


Źródła: CBR, ComicBook.com, IGN, Screen Junkies
Radosław "Radziu" Szalek

2 komentarze: