niedziela, 16 października 2016

Arrowverse News #39


Sezon Arrowverse rozpoczął się w pełni, na antenę powróciły już wszystkie produkcje z uniwersum. Przed rozpoczęciem nadchodzącego tygodnia chciałbym zaproponować Wam kolejną porcję newsów, zwiastunów i zdjęć. Zainteresowani? Zapraszam do rozwinięcia.
Pozwolę sobie zacząć nietypowo. Zanim obejrzycie trailer najbliższych epizodów serii aktorskich, mam dla Was ciekawą informację: rozpoczął się drugi sezon VIXEN. Po raz kolejny nieprzekonanych namawiam do sięgnięcia po pierwszą serię, a poniżej znajdziecie trailer i inside look prosto z kanału CW na YouTube.

A oto promo najbliższych odcinków innych seriali:

SUPERGIRL odcinek 2. The Last Children Of KryptonTHE FLASH odcinek 3. Magenta


ARROW odcinek 3. Matter of TrustDC'S LEGENDS OF TOMORROW odcinek 2. Justice Society of AmericaNie ma planów na silniejsze połączenie między SUPERGIRL a pozostałymi serialami (oczywiście poza crossoverami). Więc na wyścig pomiędzy Supermanem a Flashem możemy jeszcze trochę poczekać.

Concept arty Rivala i Black Siren.Wild Dog (nowy sojusznik Green Arrowa) weźmie udział w crossoverze pomiędzy serialami. Jego roboczy tytuł to Invasion, pochodzący prawdopodobnie od eventu, w którym znaczącą rolę odegrali główni przeciwnicy naszych superbohaterów, Dominators. Dowiedzieliśmy się także, że Steel będzie wzorowany wyglądem na Rayu Palmerze.

Cody Rhodes, były zawodnik WWE, wrzucił na swojego Twittera czarno-białe zdjęcie z jego bohaterem. Przy okazji podał nam jego imię: Sampson.


W ramach odliczania do swojego debiutu na ekranie wrzucił również takie zdjęcie:


Jimmy Olsen stanie się zamaskowanym mścicielem, Guardianem. W komiksach nie miał żadnych mocy, używał za to ikonicznej tarczy.


Pojawiło się również pierwsze zdjęcie serialowej wersji.


Zdjęcie Magenty z THE FLASH


Wspólne zdjęcie Brandona Routha i Mellisy Benoist, reklamujące i z podziękowaniem dla firmy Bulletproof Coffee z podpisem "Bulletproof inside and out", będące nawiązaniem do tego, że aktor grał kiedyś Supermana w filmie SUPERMAN: POWRÓT (2006).Żródła: CBR, IGN, Newsarama, ComicBook.com
Radosław "Radziu" Szalek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz