piątek, 7 października 2016

Dołącz do DCManiaka!

Drugie urodziny DCManiaka to odpowiedni dzień, by napisać tego właśnie posta. Komiksów DC w naszym kraju ciągle przybywa, na horyzoncie widać cała masę filmów, seriali również jest coraz więcej, zaś na opisanie wciąż czeka wiele archiwaliów oraz nieodkrytych zakamarków. Chcemy nadal rozwijać ofertę naszego bloga, niestety jednak żadne z nas nie jest w posiadaniu speed force, ani nie opanowało sztuki klonowania. To wszystko oznacza, że DCManiak z chęcią przyjmie w swoje szeregi nowe osoby, które pomogą nam zarażać naszą pasją innych!

Wiek nie gra roli, płeć nie gra roli, liczą się przede wszystkim chęci i zapał. Poszukujemy osób, które zajmować będą się pisaniem newsów, recenzji, felietonów, obecnych na blogu rubryk lub też zaproponują nam coś zupełnie nowego. Jesteśmy elastyczni i otwarci na każdego, kto będzie chciał wspomóc dalszy rozwój bloga.

Jeśli któreś z Was jest chętne, nie krępujcie się i piszcie na dcmaniak1@gmail.com lub też kontaktujcie się z nami za pośrednictwem fan-page'a na Facebooku. Odpowiemy na każde zgłoszenie :)

1 komentarz: