niedziela, 16 października 2016

Smaczki z ARROW 5x02

W tym tygodniu serial niestety nie obfitował w smaczki. Udało mi się znaleźć tylko dwa.


AMERTEK

Firma produkująca uzbrojenie i technologię obronną. Jednym z najbardziej znanych pracowników Amerteku był John Henry Irons, czyli Steel.RAGMAN

Komiksowy mściciel stworzony Joe Kuberta i Roberta Kanighera. Zadebiutował w Ragman #1 (1976r.). Jego strój absorbował dusze poległych przeciwników. 

To już wszystko w tym tygodniu. Jeśli wyłapaliście coś jeszcze to dajcie znać w komentarzach. 

3 komentarze:

 1. Musieli tylko zrobić stój z kawałków materiałów... i nawet to spieprzyli...

  Serio :| Ragman mógłby wyglądać epicko, wygląda jak... gówno, mówiąc szczerze.

  Ja tego nie rozumiem, CW może robić kilka seriali jednocześnie z dużą ilością efektów specjalnych, ale nie mogą zrobić np. jednego dobrego i efektownego stroju dla chociażby głównego bohatera mimo iż służyłby dłużej i dlaczego wciąż obowiązuje skórzany fetysz? to tańsze niż zwykły materiał?

  Każdy widział stój Batmana z BvS, zwykły materiał i co? i wyglądał epicko i zamiast zrobić teraz materiałowe stroje, w CW robią skórzane, które wyglądają niesamowicie kiczowato i dodatkowe udają, że pod skórą jest kewlar, albo jak we Flashu systemy podtrzymujące życie... give me a break... :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam. Do tego Ragman początkowo przedstawiony jako pseudo Ghost Rider. Strój okropny.

   Usuń
 2. Tylko dwa smaczki ? A Prometheus ? To też przecież postać znana z komiksów... chociaż tak jak w przypadku innych postaci tutejszy kostium jakiś taki inny (delikatnie mówiąc).

  OdpowiedzUsuń