czwartek, 4 grudnia 2014

Nowe SECRET SIX

Seria SECRET SIX zadebiutowała w nowym uniwersum DC (właśnie ukazał się #1). Wciąż ma być niebezpiecznie, seksownie i zabawnie (czarny humor). Postacie będą zdradzać się wzajemnie i skakać sobie do gardeł, mimo że tym razem scenarzystka Gail Simone stworzyła inną ekipę.

 W składzie S6 znajdują się:
-Black Alice (Lori Zechlin) - była przez jakiś czas w S6 ze starego DCU. Potrafi przejmować moce innych magicznych istot, ale nie kontroluje ich całkowicie. Jest smutna, czuje wewnętrzną pustkę.
-Catman (Thomas Blake) - jedyny z poprzedniego wcielenia S6. Tym razem młodszy, bardziej groźny, cierpiący na klaustrofobię, biseksualny i do tego z supermocami.
-Porcelain - zupełnie nowa postać. Potrafi czynić rzeczy kruchymi.
-Strix - żeński Talon (Szpon), zabójczyni Court of Owls (Trybunał Sów). Nie mówi, porozumiewa się pisząc na kartkach.
-Ventriloquist (Shauna Belzer) - totalnie szalona kobieta. Charakterem przypomina Ragdolla ze "starego" S6. Ma kukłę o imieniu Ferdie.
-Big Shot - nowa postać, prywatny detektyw. Gdy się wkurzy robi się hulkowaty.
Wszyscy oni budzą się w zamkniętym pomieszczeniu i zmuszeni są ze sobą współpracować. To, że nie darzą się sympatią, to mało powiedziane, to szóstka outsiderów, dla których praca w grupie to koszmar.

Scenarzystka radzi by fani członków poprzedniej inkarnacji Szóstki, którzy nie znaleźli się  w obecnej, mimo to śledzili obecną serię.
Simone obiecuje, że prócz skupienia się na postaciach w serie zobaczymy również wiewiórki z granatami i seksowne grillowanie. SECRET SIX będzie seria, z którą lepiej nie zostać przyłapanym przez mamę w trakcie lektury.


Damex

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz