poniedziałek, 29 grudnia 2014

Top 10 najlepszych scen łóżkowych (tylko dla dorosłych!)

Wśród propozycji kolejnych top list prosiliście o takie zestawienie - więc macie. Nieletnim czytelnikom w tym momencie dziękujemy, wróćcie później.

1. Batman i Catwoman

Było o tym głośno. Na samym starcie serii CATWOMAN w New 52, parka uprawiała seks nie zdjąwszy masek:
Bonus.

2. Batman i Black Canary

"Cholerny" Batmana Franka Millera (z ALL-STAR BATMAN & ROBIN, THE BOY WONDER) razem z Kanarkiem tak się spieszyli, że nawet się nie rozebrali:


3. Green Arrow i Black Canary

Za to w regularnym uniwersum DC, Dinah Lance i Oliver Queen byli ze sobą przez długi czas. Z kilku scen łóżkowych została wybrana ta najbardziej wizualna:

4. Arsenal i  Cheshire

W skrócie: mieli dziecko - córeczkę, którą Roy Harper wychowywał samotnie. Roy stracił rękę, a w tym czasie dziewczynka zginęła w wybuchu. Po tej tragedii Cheshire (Jade) wtargnęła do jego domu i doszło do walki. Finałem (który tu wstawiam) był seks w gniewie:

5. Superboy i Wonder Girl

Roy nie sprostał zadaniu, ale klon Supermana chyba zasłużył na miano Chłopca ze Stali:
6. Robin (Tim Drake) i Ravager

Myślałem, żeby dać w jednym z punktów duet kobiety - Renee Montoya i Kate Kane lub Scandal Savage i Knockout. Ostatecznie wybrałem Robina i Rose Wilson (córkę Deathstroke'a). "Z winy" Tima nie doszło do konsumpcji, a czytelnicy długo wyśmiewali tę świętoszkowatość pomocnika Batmana.

7. Snapper Carr i Cheetath

To się nazywa dziwny seks...:

8. Dick Grayson i Barbara Gordon

Oryginalny Robin, Nightwing, tymczasowy Batman, obecnie agent Spyral - Richard Grayson. Miał epizody z kilkoma paniami, na liście są m.in.: Helena Bertinelli (Huntress) i Raya Vestri (zawsze wolał rude). Grayson został też zgwałcony (!). Dokonała tego Catalina Flores (Tarantula). Co by nie było, jego prawdziwą miłością była jednak Barbara Gordon (Batgirl, Oracle). Poniższa scena pochodzi z okresu, gdy Babs była sparaliżowana i przemieszczała się na wózku inwalidzkim:

9. Dick Grayson i Starfire

Najwięcej razy Grayson uprawiał seks z Koriand'r, kosmitką (!) pochodzącą z planety Thamaran i używającą pseudonimu Starfire. Ona i Dick o mało nie wzięli ślubu. Przez lata zdarzały im się jednak "szybkie numerki". Czy to w Tytanach...:
czy też w Outsiders...:
Było bisowanie (2 opakowania gumek na 2 planszy).

10. Dick Grayson i Alia (Agent 8)

W serii GRAYSON, nasz bohater niczym prawdziwy szpieg musiał iść do łóżka z piękną kobietą. Dodatkowo twórcy zażartowali sobie ze zdrobnienia imienia Richard:

To by było na tyle.

Damex

7 komentarzy:

 1. W jakim zeszycie Green Arrowa sobie, aż na tyle pozwolili? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wiem, natrafiłem na to tutaj: http://cloisismyfairytale.tumblr.com/post/25112625789/return-of-the-comic-sex-scenes jest tam też co nieco z Lois i eSem.

   Usuń
 2. "Myślałem, żeby dać w jednym z punktów duet kobiety - Renee Montoya i Kate Kane lub Scandal Savage i Knockout. Ostatecznie wybrałem Robina i Rose Wilson (córkę Deathstroke'a)."
  --Ale żeście Robina podsumowali ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to DC stwierdziło jeszcze za czasów serii RED ROBIN, że Tim wciąż jest prawiczkiem. W porównaniu ze swym "starszym bratem" Graysonem wypada słabo :P

   Usuń
 3. Jako bonus dodałbym scenę "gwałtu" na Nightwingu.
  M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. były podobne rankingi w necie i to z Tarantulą było wspominane. gwałt jest przestępstwem, a to był gwałt, bo jakiś czas potem, gdy się spotkali z Tarantulą,to Nightwing był na nią wściekły. więc wygląda na to, że mu się nie podobało.

   Usuń
 4. Dodałbym również (wydaną także po polsku) scenę łóżkową ze "Swamp Thing" #34: http://goodcomics.comicbookresources.com/2009/10/12/a-year-of-cool-comic-book-moments-day-285/

  OdpowiedzUsuń