poniedziałek, 24 listopada 2014

Ciemne chmury nad serialem CONSTANTINE

Stało się to, co od jakiegoś czasu wydawało się bardzo prawdopodobne - stacja NBC postanowiła wstrzymać emisję serialu CONSTANTINE po 13 odcinku i nie zamówiła dodatkowych odcinków do pełnego sezonu. Jednocześnie stacja nie ogłosiła kasacji serialu, lecz w tym sezonie podobną drogę przeszły seriale "Bad Judge" oraz "A to Z", którym najpierw ograniczono zamówienie, a jakiś czas później zdjęto z ramówki. CONSTANTINE różni się od wspominanych produkcji jedynie tym, że widownia najnowszego, piątego epizodu nieco wzrosła.
Serial na podstawie komiksów z DC ma teraz jedynie dwie drogi. Albo zostanie skasowany, jak stało się to z emitowanym przez NBC rok temu o tej samej porze serialem "Dracula", albo też dobre opinie widzów i krytyków uratują serial pomimo kiepskiej oglądalności. Z tego drugiego wyjścia skorzystał z kolei serial "Hannibal", obecnie czekający na premierę trzeciej serii.

5 komentarzy:

 1. Jestem przeciw kasacji. Od trzeciego epizodu zrobiło się całkiem przyjemnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mnie trzeci odcinek przekonał, że nie warto poświęcać mu czasu. Nie tyle z powodu fabuły, która była w sumie OK, tylko kompletnego spartolenia postaci Constantine'a, który z pierwowzorem ma wspólne jedynie nazwisko i wygląd. Z najprzebieglejszego skubańca na planecie zrobili takiego idiotę, że nie dałem rady i wyłączyłem w 2/3 odcinka.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń